گزیده ای از اخبار
خانه / تبلیغات در رویش مگ

تبلیغات در رویش مگ

مقدمه
تبلیغات امروزه به عنوان راهی‌ نو و موفق در جهت جذب بازدید کننده و شناساندن کالا ، سایت و یا خدمات امری مهم و حیاتی‌ برای تمامی‌ مدیران و سایت ها محسوب میشود.

امروز با سرمایه ای کم در جهان اینترنت میتوان کالا و یا سایت خود را به هزاران بازدید کننده مشتاق معرفی‌ کرد و هرچه بهتر و سریع تر قدم های موفقیت را برای رسیدن به هدف خود طی‌ کرد.

مشخصات بنرها

نوع اول :

۴۶۸ پیکسل در عرض و ۶۰ پیکسل در طول (۶۰* ۴۶۸)

محل تبلیغ شما اینجاست...

نوع دوم :

۱۲۰ پیکسل در عرض و ۲۴۰ پیکسل در طول (۲۴۰ * ۱۲۰)

محل تبلیغ شما!

نوع سوم :

۱۸۰ پیکسل در عرض و ۱۵۰ پیکسل در طول (۱۵۰ * ۱۸۰)

محل تبلیغ شما!

حداکثر حجم قابل‌قبول برای بنرها پنجاه کیلوبایت (۵۰KB) است. بنرها می‌تواند در فرمت تصویر GIF یا JPG و یا فایل فلش SWF باشند.

لازم به ذکر است که درصورتی‌که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص‌شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز می‌بایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد. بنرهای فلش فقط می‌توانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال‌سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیرمجاز است.
برای آگهی‌هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG) استفاده می‌کنند امکان ثبت کلیک وجود دارد.

نحوه سفارش آگهی

جهت سفارش آگهی کافی است با ما از طریق بخش نظرات همین پست درخواست خود را ارسال نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

هنگام ثبت درخواست حتما شماره تماس یا پست الکترونیک خود را درج کنید تا بتوانیم با شما تماس بگیریم .

هزینه آگهی‌ها توافقی است و از ۱۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰ تومان متغیر است.

هزینه آگهی و نحوه واریز در هنگام تماس اعلام خواهد شد.

همچنین آگهی ارسال‌شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به‌محض فعال شدن آگهی نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.
اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می‌دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تائید به اطلاع شما برسد.
در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید.

قوانین و شرایط جذب آگهی

از پذیرش آگهی وبگاه‌های حاوی تصاویر و مطالب غیراخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات انجام‌پذیر خواهد بود.

 در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی‌دهنده در زمان نمایش آگهی در مجله اینترنتی رویش (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوءاستفاده از تبلیغات در مجله اینترنتی رویش باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

هر آگهی (بنر) تنها می‌تواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش‌دهنده آگهی داشته باشد.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده‌شده در آگهی بر عهده سفارش‌دهنده است و درعین‌حال مجله اینترنتی رویش در قبول بنر و آگهی مختار است.

تصاویر یا محتوای آگهی می‌بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین‌نامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

 طراحی بنر بر عهده سفارش‌دهنده است و در صورت نیاز تیم مجله اینترنتی رویش آماده همکاری جهت طراحی بنر است که هزینه آن به‌صورت مجزا محاسبه خواهد شد.
درصورتی‌که محتوا آگهی یا فعالیت سایت بر اساس نظر وزارت فرهنگ و ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی‌دهنده می‌بایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

درصورتی‌که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر (نهاد قضایی، انتظامی یا وزارت فرهنگ و ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف‌شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی‌دهنده خواهد بود.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از اینجا در اختیار مجله اینترنتی رویش قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تائید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین آگهی‌دهنده موظف است بنر خود را دقیقاً مطابق مشخصات و قوانین مشخص‌شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت آگهی‌دهنده مسئولیتی برای مجله اینترنتی رویش نخواهد داشت و همچنین درصورتی‌که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده مجله اینترنتی رویش نبوده و آگهی‌دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

پست الکترونیک:

Almahdi_k@yahoo.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*