گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / شهرستان های همجوار / الیگودرز / مستمری مددجویان کمیته امداد الیگودرز ۲۰ درصد افزایش یافت

مستمری مددجویان کمیته امداد الیگودرز ۲۰ درصد افزایش یافت

کمیته امداد امام خمینی

مستمری مددجویان کمیته امداد الیگودرز ۲۰ درصد افزایش یافت

رئیس کمیته امداد امام الیگودرز گفت: میزان مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ۲۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا حاجیعلی اظهار داشت: افزایش مستمری مددجویان از ابتدای تیرماه لحاظ شده است.

وی با گرامیداشت هفته اطعام گفت: تعداد ۱۲۰ خانوار از مددجویان تحت پوشش اطعام شده و با کمک خیرین تعدادی دیگر از آنها در این هفته اطعام دارند.

حاجیعلی با اشاره به اینکه ۴۷۰ یتیم زیر ۱۸ سال تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) الیگودرز است، افزود: این تعداد توسط یک هزار و ۲۳۴ حامی حمایت می‌شوند و مورد الطاف معنوی آنها قرار می‌گیرند.

وی افزود: در سال گذشته مقدار ۱۰ تن خشکبار و مواد غذایی به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در بخش‌های محروم پیشکوه و پشتکوه بشارت با حضور خیرین توزیع شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) الیگودرز گفت: در سال ۹۲ بیش از ۱۳ میلیارد ریال حاصل دریافت مشارکت‌های مردمی در الیگودرز بوده است.

وی افزود: در سال گذشته ۳۰ مورد تعمیرات مسکن با اعتبار ۲۰۹ میلیون ریال، بهسازی و مقام‌سازی مسکن با اعتبار روستایی ۷۹۲ میلیون ریال و همچنین ۳۰ مورد احداث و خرید مسکن با اعتبار یک میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال در قالب مسکن مهر مددجویان از جمله اقدامات این نهاد در بخش مسکن بوده است.

حاجیعلی با تقدیر از تلاش‌های حامیان گفت: در سال گذشته حامیان بیش از ۴ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به کمیته امداد کمک نموده‌اند.

وی بیشترین مراجعات به کمیته امداد را مشکلاتی نظیر اشتغال، درمان و معیشت عنوان کرد و گفت: با انجام طرح سلامت مشکلات تا حدودی کاهش یافته و مددجویان با موانعی نظیر زیرمیزی و واسطه‌گری‌ها مواجه نیستند.

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*