گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / سراسری / سیاسی / نماز عبادی سیاسی جمعه ۲۶ اردیبهشت در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه ۲۶ اردیبهشت در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه
امام جمعه شهرستان بویین میاندشت؛
برنامه های فرهنگی در شهرستان رونق پیدا کرده است
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در مسجد حضرت ولی عصر (عج) بویین میاندشت به امامت حجت الاسلام والمسلمین رشوندی امام جمعه بویین میاندشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی هنری مسجد جامع المهدی (عج) بویین ‌میاندشت ، مجله اینترنتی رویش و به نقل از پایگاه جامع تحلیلی خبری شهرستان بویین میاندشت، ارشاد؛ نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در مسجد حضرت ولی عصر (عج) بویین میاندشت به امامت حجت الاسلام والمسلمین رشوندی امام جمعه بویین میاندشت برگزار شد.
خطیب جمعه بویین میاندشت در خطبه اول ضمن توصیه به تقوا، بابیان آیاتی از قرآن کریم به عواقب خوب رعایت تقوا اشاره کرد و افزود: از برکات تقوای الهی این است که هنگام مرگ ملائکه بر انسان سلام می‌کنند و ترس و هراس جان دادن از او برطرف می‌شود.
ایشان در ادامه بحث سبک زندگی به یکی از عوامل فروپاشی بنیان خانواده اشاره کردند و افزودند: عوامل اجتماعی مثل اخلاق فرد می‌تواند در تحکیم و یا فروپاشی خانواده مؤثر باشد.
ایشان تأکید کردند: اگر خانواده‌ای در حال فروپاشی باشد، اقوام و مردم باید اعضای خانواده را راهنمایی و نصیحت کنند و جلوی فروپاشی خانواده را بگیرند.
امام جمعه بویین میاندشت در خطبه دوم با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم ایلام و بابیان این که هدف اصلی حکومت امام علی (ع) تربیت مردم در جهت رسیدن به بهشت بوده است گفتند: امروزه نیز وظیفه اصلی حاکم اسلامی رساندن مردم به سعادت است.
ایشان بابیان این که علل اصلی رواج کفر در جامعه، فقر مالی است گفتند: باید برای تأمین معیشت مردم و فقر زدایی تلاش کنیم تا از رواج کفر در جامعه جلوگیری شود.
خطیب جمعه بویین میاندشت به جلسات فرهنگی و مذهبی که در هفته گذشته برگزار شده بود اشاره کردند و با تشکر از حضور و استقبال مردم افزودند: برنامه‌های فرهنگی در شهرستان رونق پیدا کرده است.

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*