گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / سراسری / سیاسی / نماز عبادی سیاسی جمعه ۱۹ اردیبهشت در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه ۱۹ اردیبهشت در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه
امام جمعه شهرستان بویین میاندشت :
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئله عفاف و حجاب را جدی بگیرد
امام جمعه محترم بویین میاندشت در ابتدای امر نمازگزاران را به تقوای الهی و ترک معاصی سفارش نموده و به آیاتی در این خصوص اشاره نموده و در ادامه بحث هفته گذشته در رابطه با سبک زندگی، به یکی دیگر از عوامل تزلزل زندگی اشاره نمودند.ایشان فرمودند: از عوامل تزلزل و فروپاشی زندگی بداخلاقی است که اگر بین زن و شوهر وجود داشته باشد زندگی را سخت می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی هنری مسجد جامع المهدی (عج) بویین ‌میاندشت ، مجله اینترنتی رویش و به نقل از پایگاه جامع تحلیلی خبری شهرستان بویین میاندشت، ارشاد؛ امام جمعه محترم بویین میاندشت در ابتدای امر نمازگزاران را به تقوای الهی و ترک معاصی سفارش نموده و به آیاتی در این خصوص اشاره نموده و در ادامه بحث هفته گذشته در رابطه با سبک زندگی، به یکی دیگر از عوامل تزلزل زندگی اشاره نمودند.

ایشان فرمودند: از عوامل تزلزل و فروپاشی زندگی بداخلاقی است که اگر بین زن و شوهر وجود داشته باشد زندگی را سخت می‌کند.

خطیب جمعه بویین میاندشت افزودند مشکل مالی تأثیر چندانی بر زندگی نداشته، چرا که اگر خانواده اهل تقوا و ایمان باشند می‌توانند این مشکل را برطرف کنند ولی مشکل بداخلاقی را اگر زن و شوهر نخواهند نزدیکان نیز نمی‌توانند آن را از بین ببرند و در مورد بداخلاقی به آیات و روایات ائمه اطهار اشاره نمودند.

خطیب جمعه شهرستان بویین میاندشت با توجه به فرارسیدن ولادت امام جواد (ع) ضمن تبریک این روز محضر امام زمان (عج) و کلیه نمازگزاران نماز عبادی سیاسی جمعه اشاره‌ای به زندگی آن حضرت داشتند.

در خطبهٔ دوم امام جمعه شهرستان بویین میاندشت با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع مسئولان آموزش‌وپرورش توجه به برنامه‌های مادی و معنوی را از ضروریات دولت جمهوری اسلامی برشمردند و از مسئولین خواستند که از سیاست بازی در ارائه مسئولیت‌ها بپرهیزند و شخصی که شایستگی دارد را انتخاب کنند.

خطیب جمعه از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستند که مسئله عفاف و حجاب را جدی بگیرند.

ایشان با اشاره به اتفاقات رخ داده در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران افزودند این وزارتخانه باید با متخلفین برخورد داشته باشند.

آقای رشوندی به دخالت آمریکا و اسرائیل اشاره نمودند و افزودند که آن‌ها می‌خواهند با زور بر دیگر کشورها مسلط شوند و مردم دولتی که با زور سرکار آمده باشد را قبول ندارند. ایشان در ادامه به انتخابات کشور سوریه اشاره نمودند و کمک به کشور سوریه برای تشکیل حکومت مردمی و مستقل را به علت امنیت منطقه مهم و حیاتی دانستند و از دخالت‌های آمریکا و اسرائیل در کشور یونان ابراز نگرانی کردند.

وی در پایان بخش خطبه‌ها جوانان و دانشجویان را به شرکت در برنامه اعتکاف سفارش نمودند و در ادامه از آن‌ها خواستند که از این امر غافل نشوند.

ما بین نماز ظهر و عصر حجت الاسلام والمسلمین ثابت قدم در رابطه با امر به معروف و نهی از منکر سخنانی ایراد نمودند.

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*