گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / سراسری / سیاسی / نماز عبادی سیاسی جمعه ۱۲ اردیبهشت در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه ۱۲ اردیبهشت در شهرستان بویین میاندشت

امام جمعه بویین میاندشت
امام جمعه شهرستان بویین میاندشت :
بحث مذهبی و عقیدتی می‌تواند باعث کمتر شدن اختلافات زندگی شود
خطیب جمعه شهرستان بویین میاندشت در خطبهٔ اول ضمن سفارش به تقوای الهی و ترک معاصی به آیه ۶۲ سوره روم در رابطه باتقوا اشاره نمودند.ایشان در ادامه خطبه‌های هفته گذشته در خصوص سبک زندگی به عوامل متزلزل شدن زندگی پیش و پس از ازدواج پرداخته و فرمودند: اختلافات، بداخلاقی، تنگ‌دستی، فرهنگ ناسالم و انحرافات زن و شوهر می‌تواند از عوامل تزلزل زندگی باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی هنری مسجد جامع المهدی (عج) بویین ‌میاندشت ، مجله اینترنتی رویش و به نقل از پایگاه جامع تحلیلی خبری شهرستان بویین میاندشت، ارشاد؛ خطیب جمعه شهرستان بویین میاندشت در خطبهٔ اول ضمن سفارش به تقوای الهی و ترک معاصی به آیه ۶۲ سوره روم در رابطه باتقوا اشاره نمودند.
ایشان در ادامه خطبه‌های هفته گذشته در خصوص سبک زندگی به عوامل متزلزل شدن زندگی پیش و پس از ازدواج پرداخته و فرمودند: اختلافات، بداخلاقی، تنگ‌دستی، فرهنگ ناسالم و انحرافات زن و شوهر می‌تواند از عوامل تزلزل زندگی باشد. بحث مذهبی و عقیدتی می‌تواند باعث کمتر شدن اختلافات زندگی شود.

آقای رشوندی فرارسیدن شهادت امام دهم، امام هادی النقی (ع) را تسلیت عرض نموده و در خصوص زندگی امام سخنانی ایراد نمودند.

در خطبهٔ دوم امام‌جمعه محترم نمازگزاران را به تقوای الهی سفارش نموده به مناسبت‌های هفته پرداختند.

خطیب جمعه فرارسیدن ماه رجب را به نمازگزاران تبریک گفته و فرمودند از اهم اعمال این ماه مراسم اعتکاف و روزه گرفتن است که عبادتی بافضیلت است.

حاج‌آقا رشوندی در ادامه به شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم اشاره نموده و فرمودند که معلمین باید بدانند جایگاه آنان جایگاه انبیاست و ارزش معنوی آن‌ها قابل‌تصور نیست و معلم ارزش خاصی دارد.

خطیب جمعه شهرستان بویین میاندشت همچنین روز کارگر را نیز به کارگران زحمت‌کش تبریک گفته و به دیدار رهبر معظم انقلاب با کارگران اشاره نمودند که تأکید رهبر انقلاب به کارگران تولید داخل بوده و از آنان خواستند که هرچه قدر می‌توانند توانایی خود را در ابعاد مختلف بالا ببرند.

امام‌جمعه روز عقیدتی، سیاسی نیروهای مسلح و ۹ اردیبهشت روز شوراها را هم تبریک عرض نمودند.

در پایان تذکری به رسانه‌ها و سایت‌ها داده که خبرهایی که می‌نویسند خوب بسنجند و دقت لازم را داشته باشند.

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*