گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / سراسری / سیاسی / نماز عبادی سیاسی جمعه ۵ اردیبهشت در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه ۵ اردیبهشت در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه در شهرستان بویین میاندشت
امام جمعه شهرستان بویین میاندشت :
برخی به نام شیعیان بر علیه مقدسات دیگر مذاهب حرف می زنند
برخی به نام شیعیان بر علیه مقدسات دیگر مذاهب حرف می زنند این در حالی است که رهبر انقلاب توهین به شخصیت های  سنی را حرام دانسته اند.وی با بیان اینکه انگلیس  و وهابی ها و… تلاش می کنند میان مذهب های اسلام اختلاف ایجاد کنند از مداحان خواست مراقب باشند به مقدسات دیگران توهین نشود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی هنری مسجد جامع المهدی (عج) بویین ‌میاندشت ، مجله اینترنتی رویش و به نقل از پایگاه جامع تحلیلی خبری شهرستان بویین میاندشت، ارشاد؛ امام جمعه شهرستان بویین میاندشت ضمن توصیه به تقوا با بیان آیاتی از قرآن کریم گفت: اگر زندگی در یک مکان مانع از رعایت تقوا بشود می بایست  آن مکان را ترک کرد و در محلی زندگی کنیم که شرایط تقوا و رعایت حدود الهی فراهم باشد.

ایشان در ادامه بحث سبک زندگی به نقش مهم بانوان  مسلمان در خانواده اشاره کردند و افزودند: مهم ترین نقش زن در خانواده و به خصوص در قبال شوهر، ایجاد آرامش است.

خطیب جمعه بویین میاندشت زن را امانت دار شوهر دانستند و تاکید کردند: زن علی رغم ایجاد آرامش در خانواده، وظیفه امانت اداری و ایجاد امنیت را نیز برعهده دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که زن مدیریت خانه را برعهده دارد تاکید کرد: زن باید میانه رو باشد و جلوی  افراط و تفریط در مصرف خوراک و پوشاک و…خانواده را بگیرد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه بویین میاندشت در خطبه دوم با اشاره به  بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مداحان گفت: اگر جامعه مدّاح کشور به طور شایسته مسئولیت شان را اجرا کنند تحول بزرگی در کشور به وجود خواهد آمد.

ایشان افزودند: گاهی یک مدّاحی کوتاه مدت  بیشتر از یک سخنرانی چند ساعته تاثیر گذار است.

ایشان افزودند: برخی به نام شیعیان بر علیه مقدسات دیگر مذاهب حرف می زنند این در حالی است که رهبر انقلاب توهین به شخصیت های  سنی را حرام دانسته اند.

وی با بیان اینکه انگلیس  و وهابی ها و… تلاش می کنند میان مذهب های اسلام اختلاف ایجاد کنند از مداحان خواست مراقب باشند به مقدسات دیگران توهین نشود.

امام جمعه بویین میاندشت در بخش پایانی سخنان خود، بار دیگر انتصاب سرهنگ دشتی را به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تبریک گفت و از استقلال فرماندهی سپاه پاسداران و بسیج شهرستان بویین میاندشت در این هفته خبر داد.

ایشان در پایان با اشاره به سالروز شکست نظامی آمریکا در صحرای طبس، آن را از معجزات الهی  و برکات انقلاب اسلامی برشمردند.

مطالب مرتبط :

فایل صوتی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مداحان و شاعران در سالروز میلاد حضرت زهرا (س)

حجم : ۵ مگابایت

زمان : حدود ۴۳ دقیقه

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*