گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / شهرستان بویین میاندشت / اداره بهزیستی شهرستان بویین میاندشت مستقل شد

اداره بهزیستی شهرستان بویین میاندشت مستقل شد

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت مستقل شد
اداره بهزیستی شهرستان بویین میاندشت مستقل شد
اداره بهزیستی شهرستان مستقل و طی حکمی از سوی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان، آقای علی اکبر حبیبی به عنوان سرپرست این اداره منصوب گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی هنری مسجد جامع المهدی (عج) بویین ‌میاندشت ، مجله اینترنتی رویش و به نقل از روابط عمومی فرمانداری اداره بهزیستی شهرستان مستقل و طی حکمی از سوی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان، آقای علی اکبر حبیبی به عنوان سرپرست این اداره منصوب گردید.

در بخشی از این ابلاغ آمده است:
جناب آقای علی اکبر حبیبی

با توجه به شناخت، تجربه و تعهد و انگیزه خدمتی جناب عالی به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست بهزیستی بویین میاندشت» منصوب می شوید انتظار دارد با توجه به ویژگیهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آن شهرستان و بهره مندی از دانش و تجربیات ارزشمند کارکنان بستر مناسب را برای خدمت خالصانه و توسعه خدمات بهزیستی فراهم نموده و با استفاده از همه ظرفیت های موجود و افراد تأثیرگذار به خصوص مشارکت خیرین و نیکوکاران، اقدامات موثری در کاهش معلولیت ها و آسیب های اجتماعی انجام داده و با گسترش برنامه های اجتماع محور نسبت به ارتقاء شاخص های رفاه اجتماعی در منطقه تلاش نمایید. امید است با استعانت از خداوند سبحان در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
محمود محمدزاده

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*