گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / شهرستان بویین میاندشت / اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت مستقل شد

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت مستقل شد

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت مستقل شد
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت مستقل شد
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مستقل و طی حکمی از سوی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، آقای حسن کیخایی به ریاست این اداره منصوب شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی هنری مسجد جامع المهدی (عج) بویین ‌میاندشت ، مجله اینترنتی رویش و به نقل از روابط عمومی فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین میاندشت نیز مستقل و طی حکمی از سوی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، آقای حسن کیخایی به ریاست این اداره منصوب شد.    

در پیامی از سوی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان چنین آمده است:

جناب آقای حسن کیخایی
با سلام و احترام
نظر به تجربه و تعهد جناب عالی به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس ادره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین میاندشت» منصوب می گردید.
امید است با استعانت از خداوند منان و هماهنگی و همکاری با مسئولین، همکاران و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان در پیشبرد اهداف آن مجموعه در راستای نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق باشید. بدون شک هم قرابی و تعامل سازنده با دستگاه ها و متولیان فرهنگی و هنری می تواند در اثرگذاری و ارتقاء سطح فعالیت ها مفید واقع شود و انتظار می رود در این زمینه ازتوان و تجربه خود بهره گرفته و هم پیمانی در نقطه های هم پیوند را تقویت نماید.
محمد قطبی
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*