گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / سراسری / سیاسی / نماز عبادی سیاسی جمعه ۲۹ فروردین در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه ۲۹ فروردین در شهرستان بویین میاندشت

دکتر رضا کیخایی
امام جمعه شهرستان بویین میاندشت :
نگاه چپ به ایران پاسخ ارتش و سپاه را به دنبال دارد.
خطیب جمعه بویین میاندشت با اشاره به ۲۹ فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش را سرباز ولایت دانست و تاکید کرد: اگر دشمنان به کشورمان دیدگاه جنگ طلبانه داشته باشند ارتش و سپاه پاسخ دندان شکنی به آنها خواهد داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی هنری مسجد جامع المهدی (عج) بویین ‌میاندشت ، مجله اینترنتی رویش و به نقل از پایگاه جامع تحلیلی خبری شهرستان بویین میاندشت، ارشاد؛ امام جمعه بویین میاندشت ضمن توصیه به تقوا و تبریک ولادت حضرت زهرا (س)، روز زن و ولادت امام خمینی (ره)، در ادامه بحث سبک زندگی، همسر داری و تربیت فرزندان را مهم ترین وظیفه زن در خانواده دانست و تاکید کرد در امور خانواده همه افراد خانواده باید مشارکت داشته باشند.
ایشان علل اصلی انقلاب امام خمینی (ره) و پیروزی ایشان  بر رژیم طاغوت را تربیت وی در دامان یک مادر پاکدامن و اسلامی  دانستند.
خطیب جمعه بویین میاندشت با بیان احادیثی از کتب اهل سنت به کرامات حضرت زهرا (س) اشاره کردند.
حجت الاسلام والمسلمین رشوندی با اشاره به مخالفت دولت و مجلس آمریکا با حضور آقای ابوطالبی در سازمان ملل گفت: آمریکا  با این رفتار خود می‌خواهد از جمهوری اسلامی ایران انتقام بگیرد.
وی افزود: آمریکا می خواهد ایران در مقابل جاسوسی های آنها ساکت باشد و به آنها اجازه دهد هر کاری که بخواهند در کشورمان انجام دهند.
ایشان همچنین از دولت و دلسوزان کشورمان خواستند به یاوه گویی های آمیکا پاسخ  محکم بدهند.
خطیب جمعه بویین میاندشت با اشاره به ۲۹ فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش را سرباز ولایت دانست و تاکید کرد: اگر دشمنان به کشورمان دیدگاه جنگ طلبانه داشته باشند ارتش و سپاه پاسخ دندان شکنی به آنها خواهد داد.
وی در ادامه: با اشاره به هفته سلامت و شعار «یک عمر سلامتی با خود مراقبتی» حفظ سلامتی را امری ضروری برشمرد و تاکید کرد ضرر رساندن به سلامتی با مصرف مواد مخدر و… گناه به حساب می آید و در روز حساب باید علت ضرر رساندن به  سلامتی را بیان کند.
امام جمعه شهرستان بویین میاندشت در بخش پایانی سخنان خود متعهد بودن به انقلاب و تخصص داشتن در کار را ملاک مسئولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  دانست و تاکید کرد: جناح گرایی و انتخاب مسئولین بر اساس حزب و جناح نه تنها به رفع مشکلات کمک نمی کند، بلکه آسیب جدی به مردم وارد می کند.

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*