گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / سراسری / سیاسی / نماز عبادی سیاسی جمعه ۱۵ فروردین در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه ۱۵ فروردین در شهرستان بویین میاندشت

نماز عبادی سیاسی جمعه در شهرستان بویین میاندشت
امام جمعه شهرستان بویین میاندشت :
دشمن می خواهد با استفاده از فتنه گران به اهداف خود دست یابد.
امام جمعه شهرستان بویین میاندشت در خطبه این هفته پس از توصیه به تقوا، به کرامات و مقام حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) اشاره کردند و با بیان احادیث نبوی زندگی ایشان را ساده و بی‌آلایش دانستند و افزودند حضرت فاطمه زهرا (س) نخستین کسی می‌باشند که بعد از پیامبر (ص) وارد بهشت خواهند شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی هنری مسجد جامع المهدی (عج) بویین ‌میاندشت ، مجله اینترنتی رویش و به نقل از پایگاه جامع تحلیلی خبری شهرستان بویین میاندشت، ارشاد؛ امام جمعه شهرستان بویین میاندشت در خطبه این هفته پس از توصیه به تقوا، به کرامات و مقام بانوی دو عالم حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) اشاره کردند و با بیان احادیث نبوی زندگی ایشان را ساده و بی‌آلایش دانستند و افزودند حضرت فاطمه زهرا (س) نخستین کسی می‌باشند که بعد از پیامبر (ص) وارد بهشت خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین رشوندی با اشاره به تقسیم امور خانواده امیر المومنین از مردم خواستند در امور خانواده کارهای داخل خانه را به عهده زن قرار دهند تا حد امکان زن با نامحرم ارتباط نداشته باشد. ایشان افزودند در مکان‌هایی که حضور زنان ضروری است باید حاضر شوند ولی حضور زن در مکان‌های ناامن جامعه صلاح نیست.
خطیب جمعه شهرستان بویین میاندشت با اشاره به حمایت‌های امیر المومنین (ع) و حضرت زهرا (س) از یکدیگر از مردم خواستند از خانواده و همسر خود حمایت کنند.
ایشان در خطبه دوم با اشاره به شعار سال ۱۳۹۳از دولت و مردم خواستند با نشاط و امید برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش کنند.
ایشان تاکید کردند شعار سال تنها به شرط باور داشتن آن تحقق می‌یابد و تحریم‌ها نمی‌توانند مانع از فعالیت ما شوند زیرا کشور در شرایط تحریم پیشرفت‌های خوبی داشته است.
وی با اشاره به مصوبه پارلمان اروپا مبنی بر آزادی فتنه گران و اتهام نقض حقوق بشر به ایران گفتند: دشمن چهره واقعی خود را نشان داده است.
ایشان افزودند دشمن می‌خواهد با استفاده از فتنه گران به اهداف خود دست یابد، این در حالی است که این ملتدی۸۸می باشد.
حجت الاسلام والمسلمین رشوندی از مردم شریف ایران به دلیل رعایت حرمت ایام شهادت بنت رسول الله، حضرت فاطمه زهرا (س) تشکر کردند و افزودند کسانی که حرمت شکنی کرده‌اند باید عذر خواهی کنند.
ایشان نحس بودن ۱۳فروردین را خرافات دانستند و افزودند روزی که انسان گناه کند نحس است و خداوند هیچ روزی را نحس قرار نداده‌اند.

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*