گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / ۵ مهر ؛ یادواره ۲۵۵ آلاله آسمانی شهرستان بویین میاندشت

۵ مهر ؛ یادواره ۲۵۵ آلاله آسمانی شهرستان بویین میاندشت

یادواره 255 آلاله آسمانی بویین میاندشت

یادواره ۲۵۵ آلاله آسمانی بویین میاندشت ۵ مهر ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی رویش ؛ مسئول ستاد یادواره شهدای شهرستان بویین میاندشت گفت: در برگزاری ششمین یادواره شهدای شهرستان بویین میاندشت باید از همه پتانسیل‌های شهرستان استفاده کنیم و همه مسئولین در این مراسم یادواره خود را سهیم بدانند چون شهدا حق بزرگی به گردن همه ما دارند نگذاریم روز قیامت در مقابل شهدا سرافکنده باشیم نکند عکس شهدا را ببینیم و عکس شهدا عمل کنیم این مردم شهرستان همیشه با ولایت و گوش به ندای ولی زمانشان بوده و هستند.

وی افزود : یادواره ۲۵۵ آلاله آسمانی شهرستان بویین میاندشت با سخرانی سردار عبدالفتاح اهوازیان ، از فرماندهان قرارگاه فوق سری نصرت در دفاع مقدس و مداحی حاج رسول فغانی پور در روز یکشنبه ۵ مهرماه ۱۳۹۴ از ساعت ۹ الی ۱۲ در مکان مصلی نماز جمعه و حسینیه بزرگ امام خمینی (ره) شهرستان بویین میاندشت برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد : الحمدالله همه پایگاه‌های بسیج اعلام آمادگی کردند. از همه پیشکسوتان جهاد و شهادت شهرستان که با ناحیه مقاومت بسیج سپاه بویین میاندشت و ستاد یادواره همراهی خوبی دارند تشکر می‌شود؛ یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌های این شهرستان همین بس که این برادران خود را از سپاه جدا نمی‌دانند.

 

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*