گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / جلسه برنامه ریزی استقبال از کاروان شهدای غواص در شهرستان بویین میاندشت

جلسه برنامه ریزی استقبال از کاروان شهدای غواص در شهرستان بویین میاندشت

45
به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی رویش و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت : بار دیگر فضای شهرمان عطرآگین حضور آلاله های سرخ شهادت خواهد شد و مردم شهید پرور شهرستان این بار میزبان کاروان شهدای غواص و خط شکن خواهند بود. به همین مناسبت آقای طحانیان زاده فرماندار شهرستان طی سخنانی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی استقبال از این شهدای گرانقدر اظهار داشت: انشاءالله با برنامه ریزی مدون استقبال باشکوه و در خور شأن این شهدای والامقام به نحو شایسته در شهرستان صورت خواهد گرفت. چراکه به حق عظمت و سربلندی امروز این کشور مرهون ایثار ، فداکاری و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگرانی است که با نثار جان خود عزت و سرافرازی را برای ما به ارمغان آوردند.
 همچنین در این جلسه آقای اسفنانی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی عظمت و ایثارگری شهدای هشت سال دفاع مقدس خصوصا شهدای غواص را مورد تجلیل قرار داد.
یادآور می شود مراسم استقبال و تشییع کاروان شهدای والامقام غواص ، روز پنج شنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵  ساعت ۱۷در شهر افوس و سپس در شهر بویین میاندشت از بلوار امام علی (ع) به سمت مصلای نماز جمعه برگزار خواهد شد.

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*