گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / شهرستان بویین میاندشت / در تکمیل مصلی همه خود را مسئول بدانند

در تکمیل مصلی همه خود را مسئول بدانند

امام جمعه بویین میاندشت

امام‌جمعه بویین میاندشت:

دل صهیونیست‌ها از سنگ، سنگ‌تر است/در تکمیل مصلی همه خود را مسئول بدانند

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته در مصلی نماز جمعه و به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین رشوندی امام‌جمعه بویین میاندشت برگزار شد.

خطیب جمعه بویین میاندشت در خطبه‌های این هفته در ادامه بحث سبک زندگی اسلامی به موضوع اخلاق و رابطه خوب بین زن و شوهر پرداخت. وی تأکید کرد اخلاق نیکو بین زن و شوهر باعث تحکیم بنیان خانواده و خشنودی خداوند می‌شود و برخلاف آن تندخویی و بدخویی در روابط باعث خشم الهی می‌گردد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رشوندی در ادامه بابیان مظلومیت مردم فلسطین گفت: امسال راهپیمایی روز قدس در حالی برگزار شد که مردم مظلوم فلسطین زیر بمباران شدید قرارگرفته‌اند.

ایشان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، ملت ایران را حامی ملت‌های مظلوم ازجمله فلسطین دانست و افزود شعار “نه غزه، نه لبنان…”برخلاف خواست ملت ایران است.

وی با یادآوری سخن امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه “اسرائیل باید از بین برود” گفت: منظور امام (ره) از این جمله این است که رژیم اشغالگر و تندروهای افراطی باید کنار زده شوند و مردم فلسطین خود دولت تشکیل داده و بر کشور خود حاکم باشند.

خطیب جمعه بویین میاندشت گفت: دل هر انسان به حال مردم بی‌گناه فلسطین می‌سوزد اما به‌یقین دل صهیونیست‌ها از سنگ، سنگ‌تر است که چنین جنایاتی را مرتکب می‌شوند.

امام‌جمعه بویین میاندشت با اشاره به فعالیت‌های ستاد نماز جمعه و سایر دستگاه‌ها در سال‌های گذشته برای تکمیل مصلی گفت: همه مردم و مسئولین باید خود را مسئول بدانند و به توسعه و ساخت مصلی کمک کنند و وظیفه را بر دوش دیگری نیندازند.

درباره‌ rooyeshmag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*