گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / سراسری / اجتماعی

اجتماعی

اقامه نماز عید فطر به امامت رهبر‌ انقلاب

رهبر

  به گزارش پایگاه خبری مهر، حجت الاسلام شیرمردی رئیس ستاد اقامه نماز جمعه در نشست خبری با بیان اینکه هر زمان که عید سعید فطر اعلام شود آمادگی برپایی مراسم نماز عید فطر را داریم، گفت: از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه صبح روز عید فطر درهای مصلی از سه ضلع شرقی، غربی و شمالی به روی نمازگزاران باز ... ادامه مطلب »

«یوتیوب» رفع فیلتر نمی‌شود

یوتیوب

  به گزارش پایگاه خبری مهر، دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از تذکر به شرکت ارتباطات زیر ساخت به دلیل بروز مشکلات فنی که منجر به رفع فیلتر برخی سایت های اینترنتی همچون یوتیوب شده است، خبر داد. عبدالصمد خرم آبادی در گفتگویی در خصوص رفع فیلتر سایت یوتیوب و دسترسی برخی کاربران اینترنت در ایران به این سایت ... ادامه مطلب »

اجرای حکم شلاق ۵ روزه‌ خوار در ملاء عام

قوه قضاییه

به گزارش پایگاه خبری ایلنا، معاون دادستان و سرپرست اجرای احکام دادگستری استان کرمانشاه با اعلام این خبر، اظهار داشت: این پنج نفر که در ملاءعام اقدام به روزه خواری کرده بودند، حکم شلاق در مورد آنها و در چهار نقطه از شهر کرمانشاه اجرا شد. علی اشرف کرمی گفت: اجرای این حکم برای دو نفر از محکومین در چهارراه ... ادامه مطلب »

ورود ایران به هفتمین خشکسالی پیاپی/ کاهش شدید بارش‌ها در ۳ استان

حاج رسولی

  به گزارش مهر، محمد حاج رسولی ها با تاکید بر اینکه ایران درگیر هفتمین خشکسالی پیاپی است، گفت: روان‌ آب‌ها به‌ دنبال ۷ سال خشکسالی پیاپی به‌ شدت کاهش یافته و در تمام این مدت تلاش شده که نسبت به تامین آب شرب کشور خدشه‌ای وارد نشود که این موضوع موفقیت بزرگی برای بخش آب کشور محسوب می‌شود. مشاور ... ادامه مطلب »

بی‌توجهی بانک‌ملی به دستور وزیر اقتصاد درباره لغو مزایده کارخانه

کارخانه

به گزارش ایسنا، محمدعلی حقی – مدیرعامل شرکت ایحا گستر شمال – امروز در نشست خبری با اشاره به اینکه حجم سرمایه‌گذاری انجام شده در این کارخانه بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان می شود که در زمان خود حتی از بودجه عمرانی سالانه استان گیلان نیز بیشتر بوده است، گفت: بانک ملی قصد دارد ۲۵ تیر ماه امسال با برگزاری ... ادامه مطلب »