گزیده ای از اخبار
خانه / اخبار / سراسری

سراسری

جلسه تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بویین میاندشت

جلسه تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بویین میاندشت در روز دوشنبه ۱۹ مرداد ماه رأس ساعت ۱۰ صبح با حضور فرماندار ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه شهرستان بویین میاندشت برگزار گردید به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی رویش و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت ؛ جلسه تجلیل ... ادامه مطلب »

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار

جلسه تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بویین میاندشت در روز دوشنبه ۱۹ مرداد ماه رأس ساعت ۱۰ صبح با حضور فرماندار ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب رسانه شهرستان بویین میاندشت برگزار گردید. به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی رویش و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت ؛ به مناسبت هفدهم مرداد سالروز شهادت ... ادامه مطلب »

کمیته فرهنگی و هنری شهرستان بویین میاندشت

جلسه کمیته فرهنگی و هنری شهرستان بویین میاندشت به منظور تدوین تقویم فرهنگی شهرستان برگزار گردید. به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی رویش و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت ؛ پیرو مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان و لزوم تدوین یک تقویم فرهنگی در شهرستان جلسه کمیته فرهنگی هنری (اتاق فکر فرهنگی) با حضور اعضای ... ادامه مطلب »

ما هم روستایی هستیم…

باز هم توهین و باز هم هاشمی‌رفسنجانی! حجت‌الاسلام اکبر هاشمی‌رفسنجانی که تا پیش از این کنایه‌های توهین‌آمیز و تحقیرکننده خطاب به منتقدان خود به کار می‌برد، این بار «روستاییان» را هم مشمول توهین‌های خود کرد! به گزارش «وطن امروز»، در گفت‌وگویی که هفته گذشته در نشریه طلوع صبح منتشر شد، هاشمی درباره برخی منتقدان خود که نسبت به خاطره‌های ۲ ... ادامه مطلب »

بویین میاندشت ؛ میزبان غواصان دریادل زنده رود

مراسم استقبال از شهدای گمنام و غواص ساعت ۱۸ در بویین میاندشت برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی رویش ، جلسه ستاد استقبال از کاروان شهدای گمنام و غواص پیش از ظهر امروز در فرمانداری بویین میاندشت تشکیل شد. مسئولین شهرستان در این جلسه هماهنگی های لازم برای یک استقبال بزرگ را انجام دادند و از همه آحاد مردم دعوت ... ادامه مطلب »

جلسه شورای نظارت بر تعزیه استان اصفهان در شهرستان بویین میاندشت برگزار گردید

جلسه شورای نظارت بر تعزیه استان اصفهان با حضور معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان برگزار گردید. به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی رویش و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت : جلسه شورای نظارت بر تعزیه استان اصفهان روز دوشنبه ۱۲ مرداد ماه ۹۴ راس ساعت ۹:۳۰ صبح با حضور معاونت ... ادامه مطلب »

تصویب طرح استخر شنای شهرستان پس از فراز و نشیب های بسیار

به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی رویش و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت : طرح استخر شنای شهرستان پس از فراز و نشیب های فراوان به تصویب رسید. آقای طحانیان زاده فرماندار شهرستان با اعلام این خبر افزود: پس از ماهها پیگیری و تشکیل جلسات کمیسیون ماده ۲۱۵و ارائه گزارش توجیهی طرح نهایتا موضوع در شورای برنامه ریزی ... ادامه مطلب »

تشکیل جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بویین میاندشت

به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی رویش و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت : اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور اعضای این شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.در این جلسه آقای طحانیان زاده، فرماندار شهرستان طی سخنانی شورای فرهنگ عمومی را از جمله نهادهای مهم و مؤثر دانست که وظیفه سیاست گذاری، هدایت و نظارت ... ادامه مطلب »

شهادت یک ملت

هوالمحبوب خدمت شما دوستان سلام عرض می کنم. تیر ماه همیشه من رو یاد شهید چمران و شهید بهشتی می انداخت. شهدایی که هر کدام به نحوی چراغی برای راه همه ما هستند. و متاسفانه آنها راه را نشان می دهند و ما راه رفتنمان می لنگد. شاید این جا باز هم باید گفت ای شهید: با تو تا خدا ... ادامه مطلب »

پخش مستقیم لیگ جهانی والیبال در بویین میاندشت

* جمعه، ۲۹ خردادماه – ایران ایران – آمریکا * یکشنبه، ۳۱ خردادماه – ایران ایران – آمریکا * جمعه، پنجم تیرماه – ایران ایران – لهستان * یکشنبه، هفتم تیرماه – ایران ایران – لهستان * جمعه، ۱۲ تیرماه – ایران ایران – روسیه * شنبه، ۱۳ تیرماه – ایران ایران – روسیه میدان اتحاد پنج قوم ساعت ۲۱ ادامه مطلب »