گزیده ای از اخبار

چادگان

قطعی چهار و نیم ساعته کلیه ارتباطات مخابراتی و اینترنت غرب استان اصفهان

تلفن‌های همراه، تلفن‌های ثابت برون شهری، دیتا و اینترنت شهرستان‌های غرب استان اصفهان از حدود ساعت ۱۰:۳۰ امروز تا حدود ساعت ۱۵:۰۰ قطع شد. حمید عطایی، رئیس اداره مخابرات شهرستان فریدونشهر، علت این قطعی طولانی مدت را پاره شدن کابل فیبرنوری ارتباطی بین مرکز استان تا شهرستان‌های غرب استان دانست. وی محدوده این پارگی را بین شهر تیران تا شهر ... ادامه مطلب »

بیان مشکلات حوزه انتخابیه در صحن علنی

محمد علی اسفنانی

محمدعلی اسفنانی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود گفت: بدون شک جنایات غیرانسانی و ددمنشانه صهیونیست‌ها در این روزها در پاره کوچک باقی مانده از فلسطین عزیز و اولین قبله‌گاه مسلمین برای همه حتی غیر مسلمانان نیز جانکاه و بسیار دردآور و شایسته محکومیت جهانی است. نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس ... ادامه مطلب »

وقوع هزار حادثه طی سال گذشته در شهرستان چادگان

حبیب اله معتمدی

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین جلسه کارگروه جامعه ایمن متشکل از ۹ کمیته صبح امروز در چادگان برگزار شد. حبیب اله معتمدی در این نشست بر اهمیت تشکیل منظم این جلسه تاکید کرد و افزود: جلسه کارگروه جامعه ایمن مستقیما با زندگی مردم گره خورده و آرزوی هر خانواده ، داشتن زندگی بی دغدغه و عاری از خطر است. وی ... ادامه مطلب »