گزیده ای از اخبار

فریدونشهر

قطعی چهار و نیم ساعته کلیه ارتباطات مخابراتی و اینترنت غرب استان اصفهان

تلفن‌های همراه، تلفن‌های ثابت برون شهری، دیتا و اینترنت شهرستان‌های غرب استان اصفهان از حدود ساعت ۱۰:۳۰ امروز تا حدود ساعت ۱۵:۰۰ قطع شد. حمید عطایی، رئیس اداره مخابرات شهرستان فریدونشهر، علت این قطعی طولانی مدت را پاره شدن کابل فیبرنوری ارتباطی بین مرکز استان تا شهرستان‌های غرب استان دانست. وی محدوده این پارگی را بین شهر تیران تا شهر ... ادامه مطلب »

صعود کوهنوردان فریدونشهری به قله سبلان

سیف اله عظیمانی اظهار داشت: کوهنوردان گروه کوهنوردی شاهان کوه نخستین صعود خارج شهرستانی خود را در سال جاری با موفقیت به سرانجام رساندند که این برنامه صعود سبلان به مدت سه روز به طول انجامید. وی ادامه داد: گروه کوهنوردی شاهان کوه هر هفته برنامه هایی در خصوص صعود به قلل متعدد شهرستان انجام می دهد که این برنامه ... ادامه مطلب »

عدم استفاده از کودهای شیمیایی سبب تولید با کیفیت‌ترین توت فرنگی در فریدونشهر شده است

توت فرنگی

به گزارش خبرنگار ایمنا از فریدونشهر، کشت مزرعه ای مزیتی برای کشت توت فرنگی محسوب می شود که خوشبختانه این منطقه پتانسیل لازم را در این خصوص دارا می باشد. توت فرنگی میوه ای نسبتا جدید است که در حدود ۲۵۰تا ۳۰۰ سال قبل به شکل امروزی وجود نداشت و بیشتر مورد استفاده دارویی بوده که در قرن چهاردهم در ... ادامه مطلب »

بیان مشکلات حوزه انتخابیه در صحن علنی

محمد علی اسفنانی

محمدعلی اسفنانی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود گفت: بدون شک جنایات غیرانسانی و ددمنشانه صهیونیست‌ها در این روزها در پاره کوچک باقی مانده از فلسطین عزیز و اولین قبله‌گاه مسلمین برای همه حتی غیر مسلمانان نیز جانکاه و بسیار دردآور و شایسته محکومیت جهانی است. نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس ... ادامه مطلب »

۸۰ درصد ادارات در فریدونشهر برای حضور معلولان مناسب سازی نشده است

معلولیت

رئیس اداره بهزیستی فریدونشهر گفت: ۸۰ درصد ادارات در این شهرستان برای حضور معلولان مناسب سازی نشده است. براتی با اشاره به حضور یکهزار و ۵۰ نفر معلول در شهرستان فریدونشهر افزود: از این تعداد ۴۰۰ نفر معلول جسمی و حرکتی هستند که برای حضور در جامعه و ادارات نیاز به مناسب سازی معابر دارند. وی از مسئولین ادارات شهرستان ... ادامه مطلب »

توزیع سبد غذایی بین مددجویان فریدونشهر

سبدکالا

توزیع سبد غذایی بین مددجویان فریدونشهر رئیس کمیته امداد فریدونشهر از اطعام نیازمندان و اکرام ایتام همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، مرتضی حمرا طلائی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در شهرستان فریدونشهر ۳ هزار و ۳۷۰ خانوار نیازمند تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان قرار ... ادامه مطلب »

جلسه شورای اداری شهرستان فریدونشهر با حضور مسئول قرارگاه بسیج سازندگی استان اصفهان برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان فریدونشهر با حضور مسئول قرارگاه بسیج سازندگی استان اصفهان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری فریدونشهر – پونه زار؛  سرهنگ انوری مسئول قرار گاه بسیج سازندگی استان اصفهان در جلسه شورای اداری شهرستان فریدونشهر با بیان این مطلب که ۱۲ هزار بسیجی در غالب ۲۵۰ گروه جهادی در سطح استان اصفهان مشغول به فعالیت های مربوط به قرارگاه بسیج سازندگی استان هستند، اظهار داشت : غنی سازی اوقات فراغت ، اجرای ... ادامه مطلب »